Biz Kimiz?

You are here:

TEKNİK YAPI LABORATUVARI

Teknik Yapı Laboratuvarı olarak 2007 yılından bu yana, T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Laboratuvar Yetki Belgesine sahip, yapı kalite kontrol laboratuvar hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye çapında büyük kamu projeleri ve prestijli toplu konut projelerinde kullanılan beton ve çelik malzemelerin kalite kontrol testlerini ve zemin testlerini yapmaktayız. Laboratuvarımız İstanbul Anadolu Yakasındaki Metro projelerinde idarece akredite resmi laboratuvar hizmetlerini vermekte olup, imkanlar olarak İstanbul ve Türkiye’nin en büyük yapı laboratuvarı konumundadır.

İstanbul Kartal’daki Eski taş ocakları mevkiinde, Kadıköy-Kartal Metro Şantiyesi bünyesinde bulunan laboratuvarımız, aynı zamanda T.C Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Riskli Yapı Tespiti yapma yetkisine de sahiptir.

Bunun yanı sıra, içinde yaşadığınız binanızın veya yeni satın almayı düşündüğünüz bir gayrimenkulün depreme karşı güvenli olup olmadığını hususunda bize müracaat etmeniz halinde, uzman teknik ekibimizin yerinde gerekli tetkikleri yapmasının ardından, binanızın durumu hakkında size teknik bir rapor hazırlıyoruz.

test4
Eğer binanızın performansı Deprem Yönetmeliğine göre yetersiz ise, uzman statik büro ekibimiz tarafından gerekli hesaplamalar doğrultusunda ilgili yönetmeliğe uygun hale gelmesi için yapılması gereken iyileştirmelerin neler olduğu konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.

TEKNİK YAPI LABORATUVARI olarak, bugüne kadar yapmış olduğumuz çalışmalarla gün geçtikçe başarı grafiğimizi yükseltmekte ve yaptığımız işlerde güvenilir ve uzman kurum arayanların birinci adresi olmaya devam etmekteyiz.

 

ib_p003_0_7

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Tümü eğitimli personel ve ekipmanlarla kalibrasyonu yapılmış ve onaylanmış cihazlar ile belirtilen metodlar kullanılarak, hatasız profesyonel çalışmayla; doğru sonuca, zamanında, hatasız giderek her defasında müşteri memnuniyetini sağlamak için TS EN İS /TEC 17025:2000 kalite yönetimi sistemi şartlarına uyurak hiçbir koşulda kaliteden ödün vermeden çalışmak politikamızdır.

TEKNİK YAPI LABORATUVARI kontrolluk ve danışmanlik hizmetleri yapmaktadir.

TEKNİK YAPI LABORATUVARI, kendi sektörünün hizmet verdiği alanlarda lider ve referans kuruluş olmak için yola çıkmış, her zaman daha iyiye ulaşmak için çalışan kadrosuyla hedefine ulaşarak öncü olmayı başarmıştır.